Kullanma Şartları

YKK Metal ve Plastik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Telif Hakkı Bildirimi

YKK Metal ve Plastik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. sitesine girmeden veya kullanmadan önce aşağıdakileri dikkatlice okuyun. Sitemizi ziyaret etmekle ve kullanmakla, işbu Beyan’ın aşağıda belirtilen şart ve koşullarına tabi olmayı kabul etmiş olursunuz. Bu şartlar ve koşullar ile temsil edilen anlaşmaya tabi olmak istemezseniz, siteye erişiminiz mümkün olmaz. YKK Metal ve Plastik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. anlaşmayı dilediği vakit değiştirebilir ve bu değişiklikler ilân edildikten hemen sonra yürürlüğe girer. Bu değişikliklerden haberdar olabilmek için sözleşmeyi periyodik olarak gözden geçirmeyi kabul ederken, sürekli erişiminiz değiştirilmiş anlaşmayı kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelir. Yasalar çatışması olarak atıfta bulunulan mevzuat istisna olmak üzere, bu sitenin geliştirilmesi ve idaresinin Türk kanunları uyarınca gerçekleştirilmesinin yanı sıra, sizin bu siteye erişiminiz ve kullanımınız da Türk kanunlarını kabulünüz ve bu siteyi ziyaretiniz veya kulanımınızdan ötürü YKK Metal ve Plastik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile sizin aranızda doğabilecek her türlü adli işlem ve davanın İstanbul Mahkemeleri huzuruna getirilmesine muvafakatiniz olarak yorumlanacaktır.

TELİF HAKKI

YKK Metal ve Plastik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Worldwide Web Server'da yayınlanan bu belgelerin telif hakkı, YKK Metal ve Plastik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketine aittir. Bunların çıkartılacak her bir kopyası ile bunlardan türetilecek her türlü eser, evrak ve diğer materyaller üzerinde yukarıdaki telif hakkı bildiriminin yer alması şartıyla, YKK Metal ve Plastik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., yalnızca sizin tarafınızdan veya kuruluşunuz bünyesinde ticari amaç gütmeksizin kullanılmak üzere söz konusu dokümanları çoğaltabilme yetkisini tarafınıza tanır. Söz konusu değişikliğe uğratılmış versiyonun orijinal sanılmasına mahal vermemek üzere, bu dökümanlarda yapacağınız her türlü değişiklik hakkında kullanıcıları açıkça bilgilendirmeniz şarttır. YKK Metal ve Plastik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. içerdikleri veri, dosyalar ve / veya resimler ile metin ve medya bünyesinde sahip olabileceği, telif hakkı dâhil, tüm hakları özellikle elinde tutar. Önceden yazılı izin alınmaksızın, YKK Metal ve Plastik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. dokümanlarının kişisel veya kurumsal menfaat icabı ticari amaçla her türlü yayınlanması, kopyalanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.

SINIRLAMALAR

Böylesi bir yayınlama yanlışlıklar veya hatalar içerebilir. Bu dokümanlar, zımni satılabilirlik garantileri, belirli bir amaca uygunluk veya herhangi bir üçüncü tarafın haklarının ihlâlinin söz konusu olmaması dâhil ve bunlarla sınırlı olmamak üzere, açık veya zımni hiçbir garanti taşımaksızın, "olduğu gibi" hazırlanır ve temin edilirler. Hiçbir koşulda, YKK Metal ve Plastik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., burada yer verilen dokümanların kullanımı, ya da bu siteye erişiminiz, görüntülemeniz veya kullanımınızdan kaynaklı veya bununla bağlantılı herhangi bir özel, dolaylı veya tali zarardan, ya da ister akdi, ister haksız fiil veya benzeri zarardan ötürü sorumluluk kabul etmeyecektir. YKK Metal ve Plastik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. doğru ve güncel bilgilere yer verebilmek için elinde gelen makul çabayı gösterecek, ancak doğruluğu veya eksiksizliği konusunda hiçbir garanti veya beyanı söz konusu olmayacaktır. YKK Metal ve Plastik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. bu siteye erişiminiz veya erişememeniz, ya da bu sitede yer alan bilgilere itimadınızdan kaynaklanabilecek hiçbir zarardan sorumlu olmayacaktır. Yer verilen ürün ve hizmet açıklamaları, YKK Grup şirketlerinin temin edebilecekleri ürün ve hizmetlerinin niteliği ve türü hakkında genel bir referans aracı sağlama amacına yöneliktir. Söz konusu açıklamalarda potansiyel müşterilerin bunlara dayalı hareket etmelerini sağlama amacı güdülmemiştir. Belirli bir ürün veya hizmetle ilgileniyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. Bu sitede ki belirli linklere tıklamanız, YKK Metal ve Plastik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin hiçbir sorumluluk üstlenemediği ilgisiz veya başkaca web sitelerine yönlendirilmenize yol açabilir. YKK Metal ve Plastik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye internet elektronik postası yoluyla göndereceğiniz iletişim ve materyaller gizlilik esasına dayalı değildir. Tarafınızca elektronik posta aracılığı ile gönderilen materyaller ile iletişim ve her türlü kişisel veri ile ilgili olarak, tarafınızca 6698 sayılı kanun uyarınca, verilerin saklanması ve paylaşılması konusunda açık ve özgür iradenizle rıza verdiğiniz kabul edilir. YKK Metal ve Plastik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye gönderdiğiniz tüm bilgiler doğru olmalı, başkalarının haklarını ihlal etmemeli ve yasal olmalıdır. YKK Metal ve Plastik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. gerek siteyi, gerek içerisinde açıklanan ürün ve hizmetleri, gerekse de bu yasal beyanı dilediği vakit değiştirme hakkını saklı tutar. Bu beyanın herhangi bir hükmünün geçersiz veya uygulanamaz kabul edilmesi durumunda, beyanın kalan hükümleri tamamen geçerli ve uygulanabilir kalacaktır.

Adres

Maslak Mahallesi, Eski Büyükdere Cad. No:27 Orjin Maslak İş Merkezi, Kat:8 34398 Sarıyer, İstanbul

İletişim Bilgileri

E-mail: trykk@ykk.com.tr
Telefon: +90 212 314 7900
Faks: +90 212 314 7903

Copyright© 2020 YKK (Türkiye) A.Ş. All rights reserved.

YKK (Türkiye) A.Ş.