İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

YKK (Türkiye) A.Ş. İnsan Kaynakları Yönetimi

YKK (Türkiye) A.Ş'nin İnsan Kaynakları politikası, Toplam Kalite Yönetimi yaklaşımı içerisinde, insan gücümüzün verimliliğini ve motivasyonunu, her türlü çağdaş yönetim ve eğitim yöntemleriyle arttırmak, çalışanlara günümüz iş yaşamının gerektirdiği çalışma koşullarını sağlamak ve personelin kendi geleceği ile YKK’nın geleceğini bir gören karşılıklı sorumluluk ortamı içinde çalışmasını sağlamaktır.

Tüm süreç ve sistemlerimizin odağında “insanın” olduğunun ve insan kaynağının kopyalanamayan yegane kaynak olduğunun bilincinde olarak hareket etmekteyiz. Çalışanların yetkinlik ve becerilerinin sürekli olarak geliştirilmesi, ekip çalışması, çalışanların yönetime katılması, içeriden terfi, fırsat eşitliği, hakkaniyetli bir ücret yönetimi ve performans değerlendirme süreci ve her türlü ayrımcılığın karşısında olmak, temel prensiplerimizdir. Tüm İnsan Kaynakları politikaları uygulamalarımızın temelinde YKK felsefesinin de işaret ettiği adalet kavramı yer almaktadır.

YKK (Türkiye) A.Ş., hedefleri her geçen gün büyüyen, üretimi, satışları ve de pazar payı sürekli artan bir organizasyondur.

Eğer siz de bu organizasyonda görev almayı hedefliyorsanız, www.kariyer.net adresinden açık ilanlarımızı kontrol edebilir veya aşağıdaki link aracılığı ile ilanlarımıza başvurabilirsiniz.

https://jobapplication.ykk.com.tr

İletişim:
hrturkey@ykk.com.tr
Adres

Maslak Mahallesi, Eski Büyükdere Cad. No:27 Orjin Maslak İş Merkezi, Kat:8 34398 Sarıyer, İstanbul

İletişim Bilgileri

E-mail: trykk@ykk.com.tr
Telefon: +90 212 314 7900
Faks: +90 212 314 7903

Copyright© 2020 YKK (Türkiye) A.Ş. All rights reserved.

YKK (Türkiye) A.Ş.