Fermuar

YKK, modaya uygun yeni tasarım ürünlerinden endüstri ürünlerine kadar her türlü kullanıma uygun oldukça çeşitli birleştiriciler üretmektedir. İhtiyacınız doğrultusunda, YKK size birleştirici ürün çözümlerini sunar.

YKK’da her fermuar en yüksek kalite standartlarında üretilir ve ayrıntılardaki fark YKK’yı alanında Dünya’nın bir numarası yapmıştır.

İhtiyaçlarınız, ürün çeşitliliği ve fiyatlandırma için lütfen en yakın YKK ofisi ile bağlantıya geçiniz.

Fermuar Çeşitleri

METAL FERMUARLAR

Klasik metal fermuarlarımız, farklı metallerden, çeşitli tiplerde yapılmaktadır. YKK‘nın metal fermuarları; Alüminyum, Gümüş, Mat Gümüş, Gümüş Oksit, Eskitilmiş Gümüş, Pirinç, Pirinç Oksit, Siyah Oksit, Parlak Siyah, Koyu Siyah, Bakır ve Bakır Oksit renk seçenekleri ile beğenilerinize sunulmaktadır. Standart tiplerimiz her türlü talebi karşılamak için tip 3'ten (ince kumaslar icin), tip 10 'a (kalın kumaslar) kadar mevcuttur.

Daha detaylı bilgi için lütfen en yakın YKK ofisi ile bağlantıya geçiniz

KEMİK (VISLON®) FERMUARLAR

Kemik (Vislon®) fermuarlarımız, Polyasetal hammaddenin fermuar şeridine enjekte edilmesiyle yapılmaktadır. Geniş bir renk yelpazesinde üretilebilen çeşitli tiplerde kemik fermuarlarımız mevcuttur. Aynı zamanda, Anti Nikel ve Kensin® Kemik (Vislon®) fermuarlarımız da bulunmaktadır.

Daha detaylı bilgi için lütfen en yakın YKK ofisi ile bağlantıya geçiniz.

SPİRAL FERMUARLAR

Spiral fermuarlarımız, polyester monofilament’den ya da şeride naylon eklenmesiyle yapılmaktadır. Spiral fermuarlarda gizli diş (Conceal®) dahil, ince diş’ten kalın diş’e kadar bir çok fermuar seçeneğimiz mevcuttur.

Daha detaylı bilgi için lütfen en yakın YKK ofisi ile bağlantıya geçiniz.

Adres

Maslak Mahallesi, Eski Büyükdere Cad. No:27 Orjin Maslak İş Merkezi, Kat:8 34398 Sarıyer, İstanbul

İletişim Bilgileri

E-mail: trykk@ykk.com.tr
Telefon: +90 212 314 7900
Faks: +90 212 314 7903

Copyright© 2020 YKK (Türkiye) A.Ş. All rights reserved.

YKK (Türkiye) A.Ş.