Markamız

YKK EMEA Grup

Sık Sorulan Sorular

Bilgi Toplumu HizmetleriYKK Worldwide NetworkEMEA GRUP

YKK’nın 1934 yılında kurulmasının ardından sürekli kendini geliştirmesi ve yenilemesi, şu anda 60 ülkede faaliyet gösteren bir grup olmasını sağlamıştır.

Globalleşme trendine yardımcı olarak Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’yı kapsayan grup, günümüzde 30 ülkede yer alıyor ve genişlemesini halen sürdürüyor.

Firmamızın düzenli büyüme göstermesi, pazardaki gelişmeleri yakından takip etmemiz ve müşterilerimizin ihtiyaç duydukları yerde yanlarında olmamızdan kaynaklanmaktadır.

YKK Türkiye

YKK Grubu’na bağlı YKK Metal ve Plastik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1991 yılında kuruldu. 1993 yılında Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde kurulan fermuar fabrikası 1997 ve 2002 yıllarında iki kez genişletildi.

Düğme ve çıtçıt üretimi yapan ikinci fabrika Çerkezköy’de 1999 yılında kuruldu.

Merkezi İstanbul Şişli'de bulunan şirketin İzmir’de de bir satış ofisi bulunuyor.

360’ın üzerinde çalışanıyla birleştirici ürün tedariğinde lider YKK Türkiye, Türk Tekstil ve Hazırgiyim endüstrisinin artan ihtiyacını karşılamak için çalışıyor.

YKK Türkiye globalleşme eğilimi sürekli olarak artan Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) Grubu’nun içerisinde yer alıyor.

Ürünlerimiz

Bir çok kişi YKK’yı fermuar üreticisi olarak bilir, bu aslında doğru bir tanımlama; YKK her yıl Dünyayı 53 kez dönecek kadar fermuar üretmektedir. Ancak bunun yanı sıra YKK,  düğme & çıt çıt, cırtbant ve plastik aksesuarlar alanında da faaliyet gösteriyor.

Üreticiden çok daha fazlası...

 YKK olarak sadece üretmenin yeterli olmadığına inanıyoruz. YKK, yardım ve önerilerini sadece birleştirici ürünler üretmekle sınırlamaz, tüm birleştirici sorunlara çözümler üreterek hizmet ve desteğin de rakipsiz olmasını sağlar.

YKK Türkiye İnsan Kaynakları Yönetimi

YKK Türkiye'nin İnsan Kaynakları politikası, Toplam Kalite Yönetimi felsefesi içerisinde, insan gücümüzün verimliliğini ve motivasyonunu, her türlü çağdaş yönetim ve eğitim yöntemleriyle artırmak, onlara çağdaş iş yaşamının gerektirdiği çalışma ortamı hazırlamak ve personelin kendi geleceği ile YKK’nın geleceğini bir gören karşılıklı sorumluluk ortamı içinde çalışmasını sağlamaktır. Çalışanların eğitimi ve geliştirilmesi, ekip çalışmasını desteklemek, çalışanların yönetime katılması, içeriden terfi, çalışanlara fırsat eşitliği, kaliteli üretim ve kaliteli hizmet temel prensiplerimizdir.

YKK Türkiye, hedefleri her geçen gün büyüyen, üretimi, satışları ve de pazar payı sürekli artan bir organizasyondur. Eğer siz de bu organizasyonda görev almayı arzuluyorsanız aşağıdaki E-mail adresine CV'nizi gönderebilirsiniz.

İrtibat:

hr@ykk.com.tr